Skolbiblioteken

Leksakshund i bokhyllan

Kontakt:
Skolbibliotekarie: Stephan Lindkvist
Stephan.Lindkvist@edu.lomma.se
tel: 0733 - 411 117

Kontakt:
Biblioteksansvarig lärare: Lena Bjärnmark
Lena.Bjarnmark@edu.lomma.se

Kontakt:
Maria Svensson
Maria.Svensson@edu.lomma.se
tel: 040 - 641 17 88

Kontakt:
Skolbibliotekarie: Elin Holmer
Elin.Holmer@edu.lomma.se
tel: 076-601 13 80

Sök i bibliotekskatalogenlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Kontakt:
Vik. skolbibliotekarie: Jenny Juréen
Jenny.Jureen@edu.lomma.se
tel: 040 - 641 14 30

Öppettider:
Måndag: 8.00-12.00
Tisdag: 8.30-16.30
Onsdag: 8.30-15.30
Torsdag: 9.00-14.30
Fredag: 9.00-14.00

Sök i bibliotekskatalogenlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Kontakt:
Skolbibliotekarie: Stephan Lindkvist
Stephan.Lindkvist@edu.lomma.se
tel: 0733 - 411 117

Kontakt:
Skolbibliotekarie: Malin Reimerthi
Malin.Reimerthi@edu.lomma.se
tel: 040 - 641 13 29

Sök i bibliotekskatalogenlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Kontakt:
Vik. skolbibliotekarie: Emma Sjögren
Emma.Sjogren@edu.lomma.se
tel: 040 - 641 18 10

Öppettider:
Måndag: 8.30-14.00
Tisdag: 8.30-14.00
Onsdag: 8.30-14.00
Torsdag: 9.30-14.00
Fredag: 8.30-11.30 

Sök i bibliotekskatalogenlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Kontakt:

Skolbibliotekarie: Elin Holmer
Elin.Holmer@edu.lomma.se
tel: 076-601 13 80

Sök i bibliotekskatalogenlänk till annan webbplats

Kontakt:
Bibliotekarie: Åsa Pettersson
Asa.Pettersson@lomma.se
tel: 040 - 641 13 72

Assistent: Lena Andersson
Lena.Andersson@lomma.se
tel: 040 - 641 13 89

Kontaktuppgifter

Svenjohan Davidson

Verksamhetschef grundskola

Martin Persson

Förvaltningschef

Sidansvarig: Göran Schmitz
Senast uppdaterad: