Skolbiblioteken

Kontakt:
Skolbibliotekarie: Stephan Lindkvist
Stephan.Lindkvist@edu.lomma.se

Kontakt:
Biblioteksansvarig lärare: Lena Bjärnmark
Lena.Bjarnmark@edu.lomma.se

Kontakt:
Bjärreds bibliotek
tel: 040 - 641 17 93
bjerred.bibliotek@lomma.se

Kontakt:
Bjärreds bibliotek
tel: 040 - 641 17 93
bjerred.bibliotek@lomma.se

Kontakt:
Skolbibliotekarie: Elin Holmer
Elin.Holmer@edu.lomma.se

Kontakt:
Skolbibliotekarie: Sanna Sköld
tel: 040 - 641 14 30
Sanna.Skold@lomma.se

Öppettider:
Måndag: 9.00-15.30
Tisdag: 9.30-14.00
Onsdag: 10.00-15.00
Torsdag: 8.00-15.30
Fredag: 8.30-13.30

Sök i bibliotekskatalogenlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Kontakt:
Skolbibliotekarie: Stephan Lindkvist
Stephan.Lindkvist@edu.lomma.se

Kontakt:
Vik. skolbibliotekarie: Malin Reimerthi
tel: 040 - 641 13 29
Malin.Reimerthi@edu.lomma.se

Sök i bibliotekskatalogenlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Kontakt:
Skolbibliotekarie: Anna Truedsson
tel: 040 - 641 18 10
Anna.Truedsson@lomma.se

Öppettider:
Måndag: 8.30-14.00
Tisdag: 8.00-11.30
Onsdag: 8.30-14.00
Torsdag: 8.30-14.00
Fredag: 8.30-12.00 

Sök i bibliotekskatalogenlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Kontakt:

Skolbibliotekarie: Elin Holmer
Elin.Holmer@edu.lomma.se

Biblioteksansvariga lärare:

Heléne Henriksson
helene.henriksson@edu.lomma.se

Pernilla Brandt
pernilla.brandt@edu.lomma.se

Sök i bibliotekskatalogenlänk till annan webbplats

Kontakt:
Bibliotekarie: Åsa Pettersson
tel: 040 - 641 13 72
Asa.Pettersson@lomma.se

Assistent: Lena Andersson
tel: 040 - 641 13 89
Lena.Andersson@lomma.se

Kontaktuppgifter

Svenjohan Davidson

Verksamhetschef grundskola

Martin Persson

Förvaltningschef

Sidansvarig: Göran Schmitz
Senast uppdaterad: 2020-06-26